Zin in een leuk (jeugd)feestje!?

12-12-2019
Op vrijdag 10 januari (in de winterstop) houdt SJVV weer een gala-avond voor onze jeugdleden en hun vriendjes en vriendinnetjes. Het is de bedoeling dat de hele kantine veranderd in een ware glitter en glamour sfeer. Vol met discolampen, bollen en een rookmachine. De kinderen kunnen volop genieten van fantastische muziek. Leuke wedstrijden en uiteraard zijn er ook leuke prijzen te winnen. We zullen zorgen voor een avond vol vermaak met leuke verrassingen. Jij komt toch ook!?
 Alle SJVV-ers van de JO-13/-11/-10 zijn uitgenodigd, zij mogen allen twee vriendje of vriendinnetje meebrengen. De avond begint om 18.30u tot ongeveer 22.00u en kost € 6,- per persoon (dit is all-in) reserveer jou plekje HIER zodat we ook voor jou een leuk presentje hebben. Dresscode gala/ glitter and glamour, met een mooie prijs voor de best aangekleden jongen en meisje!
 

Nieuws

Onze jeugd is begonnen met trainen en de basisscholen gaan op 11 mei weer van start. Dat geeft ons hoop dat we ook in 2020 het jeugdkamp kunnen organiseren voor alle basisschoolkinderen die lid zijn...
(LET OP: INMIDDELS VRIJGEGEVEN DOOR GEMEENTE). Ons sportpark vanaf woensdag weer open voor trainingen van onze jeugd onder begeleiding van een trainer!
We merken dat de coronacrisis veel extra werk met zich meebrengt en ondertussen moeten we ons klaarmaken voor het volgend seizoen. Daarnaast hebben we te maken met vrijwilligers die aangeven te gaan...
Om in deze tijden toch weer eens contact te hebben met onze JO10-1 talenten en om te zorgen voor de nodige afwisseling besloten we als leiding om de spelers uit te dagen voor een heuse Challenge. Aan...
De jeugd van SJVV krijgt tijdens deze bijzondere tijd allerlei leuke opdrachten voorgelegd om op die manier leuk samen bezig te zijn. Een van de uitdagingen is om een spreuk te bedenken en/of...
Meer nieuws