Wedstrijdschema

Beker

Thuisteam                                                                      Uitteam                                                              Aanvang         Aanwezig           Datum
SJVV JO-19-1                             6-1                        Merefeldia JO-19-2                                    14.30                13.00                    02-09
Lierop JO-19-1                           3-1                        SJVV JO-19-1                                                 14.30                13.15                   09-09
Someren JO-19-2                     5-1                        SJVV JO-19-1                                                 15.00                13.45                   16-09


Competitie

Najaar
Thuisteam                                                                        Uitteam                                                             Aanvang          Aanwezig          Datum
SJVV JO-19-1                          1-1                              Ysselsteyn JO-19-1                                   14.30                 13.00                   23-09
Handel JO-19-1                      2-1                              SJVV JO-19-1                                               13.00                 11.45                  30-09
SJVV JO-19-1                          5-3                              ASV '33 JO-19-1                                         14.30                 13.00                   07-10
Milheezer Boys JO-19-1   7-3                              SJVV JO-19-1                                               14.30                 13.15                   14-10
Liessel JO-19-1                       9-0                              SJVV JO-19-1                                               15.15                 14.00                   28-10
SJVV JO-19-1                          3-1                              SPV JO-19-1                                                  14.30                 13.00                   04-11
Gemert JO-19-2                     5-1                              SJVV JO-19-1                                               15.00                 13.45                   11-11
SJVV JO-19-1                          2-3                              Excellent JO-19-1                                       14.30                 13.00                   18-11
SJVV JO-19-1                          5-1                              Lierop JO-19-1                                             14.30                 13.00                    02-12
Rood-Wit '62 JO-19-2        afg                               SJVV JO-19-1                                                15.00                 13.45                    09-12

Najaar
Thuisteam                                                                        Uitteam                                                                Aanvang        Aanwezig          Datum
Mifano JO-19-2                     2-2                               SJVV JO-19-1                                                  14.45               13.15                  10-03
Liessel JO-19-1                      3-2                               SJVV JO-19-1                                                  14.30               13.00                  24-03
SJVV JO-19-1                            -                                  ASV'33 JO-19-1                                             14.30               13.00                  07-04
Sparta'25 JO-19-2                  -                                  SJVV JO-19-1                                                   14.30              13.00                  14-04
SJVV JO-19-1                            -                                  Milheezer Boys JO-19-1                            14.30              13.00                  21-04
SJVV JO-19-1                            -                                  Lierop JO-19-1                                                14.30               13.00                  28-04
SPV JO-19-1                               -                                  SJVV JO-19-1                                                  14.30               13.15                  05-05
Neerkandia JO-19-1              -                                  SJVV JO-19-1                                                  14.30               13.00                  12-05
SJVV JO-19-1                            -                                  Laar JO-19-2                                                     14.30              13.00                  19-05
Someren JO-19-2                    -                                  SJVV JO-19-1                                                   15.00              13.30                  26-05
SJVV JO-19-1                            -                                  ONDO JO-19-1                                              14.30               13.00                  02-06

Nieuws

Iedereen die sportkleding heeft besteld bij SJVV kan deze op zaterdag 17 november af komen halen, tussen 10.00 en 12.00 uur in de bestuurskamer van SJVV bij Ronnie van den Akker. Gelieve daarbij...
Op zondag 11 november stond de wedstrijd IVS VR1 –SJVV VR1 op het programma. Een wedstrijd vol strijd en veel goals, die uiteindelijk door IVS werd gewonnen met 5-4. Een verslag.....
RKGSV kon de wedstrijd winnend afsluiten door een tomeloze inzet. SJVV had daar onvoldoende antwoord op.
Tijdens de wedstrijd SJVV - ASV '33 op zondag 28 oktober is Stan van den Eijnde Pupil van de Week !
Tijdens de jaarvergadering van 19 oktober zijn Ronnie van den Akker en Erwin Matheij benoemd tot Lid van Verdienste. Ronnie en Erwin hebben zich allebei vele jaren verdienstelijk gemaakt voor SJVV,...
Meer nieuws