Mart Verberne Zaalcompetitie Jeugd 2018-19

De data
- 30-nov
- 7-dec
- 14-dec
- 21-dec
- 18-jan
- 25-jan
- 1-feb
- 15 feb (prijsuitreiking kantine SJVV)

Indeling Keuken kampioen Divisie (Jo7)
  Helmond Sport     FC Eindhoven     FC Den Bosch
               
1 Amber van Wetten   1 Bas van Oosterhout   1 Fleur van de Heuvel
2 Anne Aarts   2 Dayro Dappers   2 Gert Kuijpers
3 Cis Verschuure   3 Guus Kievit   3 Jothan Vundilu Ginga
4 Jens van Dinther   4 Guus Kuijpers   4 Koen Aarts
5 Job Gielen   5 Jesper de Zeeuw   5 Luuk Kievit
6 Lars Kievit   6 Kevin Steinbach   6 Ruben Manders
7 Sem Slaats   7 Luuk van de Heijden   7 Tim Gielen
8 Tim Venner   8 Sanne van der Velden   8 Trenn Kivits

18 jan
18:30 Helmond Sport - FC Eindhoven
18:45 FC Eindhoven - FC Den Bosch
19:00 Helmond Sport - FC Den Bosch

25 jan
18.30 FC den Bosch - FC Eindhoven
18.45 FC den Bosch - Helmond Sport
19.00 FC Eindhoven - Helmond Sport

1feb
18.30 Helmond Sport - FC Den Bosch
18.45 Helmond Sport - FC Eindhoven
19.00 FC Eindhoven - FC Den Bosch

15 feb
18.30 FC Den Bosch - FC Eindhoven
18.45 FC Den Bosch - Helmond Sport
19.00 FC Eindhoven - Helmond Sport

Indeling EK (Jo8 en Jo9)
18jan 18:30 Nederland         Frankrijk
  18:45 Engeland Italie
  19:00 Nederland         Portugal
  19:15 Frankrijk Engeland
  19:15 Italie Portugal
       
25jan 18:30 Engeland Portugal
  18:45 Nederland         Italie
  19:00 Frankrijk Portugal
  19:15 Frankrijk Italie
  19:15 Nederland         Engeland
       
1feb 18:30 Frankrijk Nederland        
  18:45 Italie Engeland
  19:00 Portugal Nederland        
  19:15 Engeland Frankrijk
  19:15 Portugal Italie
       
15feb 18:30 Portugal Engeland
  18:45 Italie Nederland        
  19:00 Portugal Frankrijk
  19:15 Italie Frankrijk
  19:15 Engeland Nederland        
       
 
Nederland           Frankrijk
Milan Smits   Stijn vd Eijnden
Levi Mennen   Thomas Venner
Lenny vd Kerkhof   Eva Harmsen
Tim Kievit    Geert Keunen
Ties Kuijpers       Bart Michels
Teun Bennebroek                  Stan Martens
Xavier vd Westerlo    
     
Max Raijmakers   Leider
     
     
Engeland   Italie
Milan de Pon   Wessel v Loon
Nick Maas   Teun v Berlo
Niek Bankers   Lars Mennen
Koert Brouwers   Guus v Dinther
Joffrey Vondulu   Teun v Hoof
Dionne Bouten   Dennis Laukens
Dennis Fransen   Djurre Manders
     
Imke Tielens   Johan v. Berlo
     
Portugal    
Stan Mennen    
Niels Aarts    
Jessie Cortenbach    
Len vd Heuvel    
Liam Janssen    
Liz Mandigers    
     
Rob Mennen    


Indeling WK Jo11 en Jo12
18jan 17:30 Brazilie Duitsland
  17:45 Spanje  Argentinie
  18:00 Brazilie Argentinie
  18:15 Duitsland Spanje
       
25jan 17:30 Spanje Brazilie
  17:45 Duitsland Argentinie
  18:00 Duitsland Brazilie
  18:15 Argentinie Spanje
       
1feb 17:30 Argentinie Brazilie
  17:45 Spanje Duitsland
  18:00 Argentinie Duitsland
  18:15 Brazilie Spanje
       
15feb 17:30 Nr 3 Spanje     Nr 4 Argentinie
  18:00 Nr 1 Brazilie Nr 2 Duitsland
 
Brazilie   Duitsland
Dani Hurkmans   Maud Bankers
Luka Thielen   Mirte Kersten
Mike v Rijt   Milan Creemers
Jonas Jonkers   Tom Harmsen
Jaden Janssen   Koen v Hooff
Joyce de Wit   Teun vd Schaaf
Jelle Creemers   Tijn Trines
     
Imke Tielens   Wilco Trines
     
     
Spanje   Argentinie
Daan Trines   Bram Kusters
Lobke Kuijpers   Verena Claassen
Maarten Vaasen   Abe Boerekamps
Luca v Dijk   Evanna Welten
Morris Raijmakers   Teun Koppens
Jip Boerenkamps   Thijs v Mullekom
Sanne Koppens   Nikki Raijmakers
     
Max Raijmakers   Kim van Mullekom

Nieuws

SJVV leed een kansloze nederlaag in en tegen Mariahout
Op vrijdagmiddag 3 mei aanstaande organiseren wij een vriendjes- en vriendinnetjesdag bij S.J.V.V. De middag begint om 13.45 uur en zal om ongeveer 16.00 uur afgelopen zijn. Deze vriendjes- en...
Tijdens de kaderfeestavond, op zaterdag 12 april 2019, heeft Hilbert Kievit bekend gemaakt dat hij in oktober dit jaar gaat stoppen als voorzitter van SJVV. Hilbert is in 2014 aangetreden als...
ALLE MEIDEN OPGELET! Op vrijdag 17 mei staat de jaarlijkse vriendinnenavond bij SJVV op de planning. Wil jij met je vriendinnen mee doen? Lees dan verder hoe je je op kunt geven..
Op zondag 9 juni (1e Pinksterdag) wordt voor de 15e keer het in verre omstreken bekende toernooi 'SJVV Mini Masters' gehouden. Er wordt net als in eerdere jaren gespeeld in 5 speelklassen: prestatie,...
Meer nieuws