In memoriam: Henk Munsters

06-07-2021
Op donderdag 1 juli 2021 kregen wij het verdrietige bericht dat ons zeer gewaardeerd lid Henk Munsters is overleden. Henk was enorm betrokken bij onze club en heeft ruim 14 jaar in de accommodatie commissie gezeten. Hij was betrokken bij menige verbouwing op ons sportpark, we denken dan met name aan de kantine, kleedlokalen 1/2 en materiaalruimte, maar ook rondom het hoofdveld. Vanwege deze verdienste werd hij in 2009 gekozen tot SJVV-er van het jaar. Hij was ook een trouwe bezoeker van onze kantine en volgde de wedstrijden van SJVV 1 op de voet. De laatste jaren was hij ook weer zaterdag te vinden op ons sportpark om de verrichtingen van kleinkinderen te volgen waar hij enorm trots op was. Henk is slechts 67 jaar geworden. Wij wensen alle familie, vrienden en bekende van Henk heel veel sterkte met dit enorme verlies.

Bestuur en Leden SJVV

Nieuws

Op zaterdag 18 september 2021 vindt op Sportpark De Dreef weer de jaarlijkse verkoopdag van sportartikelen bij SJVV plaats. Op deze dag kan er sportkleding en sporttassen besteld worden van Sportshop...
Na het succes van vorig jaar organiseren we op vrijdag 24 september weer een straatvoetbaltoernooi op de parkeerplaats van SJVV. Hier ontstaat weer een heuse straatvoetbal Arena met luchtkussen en...
Op woensdag 18 augustus bereikte ons het zeer trieste bericht dat op 76-jarige leeftijd ons zeer trouwe lid Martien Kusters is overleden. Martien (op de club beter bekend als Thijs) is ruim 64 jaar...
Zijn jullie ook enthousiast over het nieuwe seizoen? We hebben de teampagina's voor de jeugd al vast in de nieuwe indeling gezet zodat de teampagina's gevuld kunnen worden. Omdat sommige hier al mee...
Op zaterdag 17 juli is Marco van Cuijk gehuldigd met de zilveren ere speld van de KNVB. Marco kreeg uit handen van de KNVB deze dik verdiende waardering voor zijn geweldige inzet voor onze vereniging.
Meer nieuws