Marco van Cuijk gehuldigd met zilveren KNVB speld

19-07-2021
Op zaterdag 17 juli is Marco van Cuijk gehuldigd met de zilveren ere speld van de KNVB. Marco kreeg uit handen van de KNVB deze dik verdiende waardering voor zijn geweldige inzet voor onze vereniging.
De laatste 10 jaar heeft ons sportpark een ware metamorfose ondergaan. De kleedlokalen zijn verbouwd, er is een nieuwe bestuurskamer en materialenruimte verrezen. Het LaOlaveld is aangelegd. Rond het sportpark is een konijn werend hekwerk geplaatst. Tevens is ons complex verduurzaamd met de aanleg van zonnepanelen, robotmaaiers en ledverlichting. We hebben nieuwe dug-outs geplaatst en de kantine en keuken zijn o.l.v. Marco verbouwd! Te veel om op te noemen... GEWELDIG

Marco van harte proficiat met deze mooie onderscheiding!
Je hebt hem dik verdiend.
SJVV is trots op jou

Nieuws

Op zaterdag 18 september 2021 vindt op Sportpark De Dreef weer de jaarlijkse verkoopdag van sportartikelen bij SJVV plaats. Op deze dag kan er sportkleding en sporttassen besteld worden van Sportshop...
Na het succes van vorig jaar organiseren we op vrijdag 24 september weer een straatvoetbaltoernooi op de parkeerplaats van SJVV. Hier ontstaat weer een heuse straatvoetbal Arena met luchtkussen en...
Op woensdag 18 augustus bereikte ons het zeer trieste bericht dat op 76-jarige leeftijd ons zeer trouwe lid Martien Kusters is overleden. Martien (op de club beter bekend als Thijs) is ruim 64 jaar...
Zijn jullie ook enthousiast over het nieuwe seizoen? We hebben de teampagina's voor de jeugd al vast in de nieuwe indeling gezet zodat de teampagina's gevuld kunnen worden. Omdat sommige hier al mee...
Op zaterdag 17 juli is Marco van Cuijk gehuldigd met de zilveren ere speld van de KNVB. Marco kreeg uit handen van de KNVB deze dik verdiende waardering voor zijn geweldige inzet voor onze vereniging.
Meer nieuws