Verslag seizoen en weekend Veteranen

03-07-2019
Traditiegetrouw hebben de veteranen van SJVV het seizen afgesloten met een wekendje weg. Uiteraard wordt daarvan verslag gedaan. Ook over de sportieve prestaties van het afgelopen seizoen is nog het een en ander te vertellen!

Na afloop van het seizoen 2018-2019 een kort verslag van het seizoen van de veteranen van SJVV. In de eerste seizoenhelft pakten de veteranen slechts één overwinning, uit bij de veteranen van Liessel werd met 2-1 gewonnen. Bij de overige wedstrijden moesten wij meestal de meerdere in onze tegenstander erkennen, ondanks toch nog 4 wedstrijden die een gelijke stand eindigden. In de tweede seizoenhelft ging het iets beter. Wij konden drie keer de zege pakken, waaronder de laatste wedstrijd in en tegen Walsberg waar knap met 3-1 gewonnen werd. De klapper was echter de thuiswedstrijd tegen de veteranen van Bavos. Een afgetekende overwinning, het werd 9-0 en zelfs onze doelman Tjerk maakte een doelpunt. Een fantastische prestatie. Na de laatste wedstrijd sloten wij het seizoen af bij café 't Turfke. Daar werd Tjerk Mennen benoemd tot nieuwe Veteraan van het jaar. Marcel Vaasen die na dit seizoen stopt als voorzitter van de veteranencommissie werd benoemd tot Erelid van de veteranen van SJVV.

Ook dit jaar gingen de veteranen weer op (trainings-) weekend. Het weekend was perfect georganiseerd door Peter Keunen, Erick Hermans & Janus Jansen. Zij hadden voor de veteranen de Hooischuur van de Gunse Hoeve in Swolgen afgehuurd waar wij met 24 personen op vrijdag 21 juni '19 's middags arriveerden. De middag werd gevuld met een partijtje voetvolley of één tegen één. Tjerk zorgde voor een lekker gehaktballetje en de avond met één of meerdere pilsjes duurde nog lang totdat de vogeltjes weer gingen fluiten. Op zaterdag stond een leuke wandeling van circa 5 kilometer op het programma waar wij genoten van een rondleiding in de brouwerij van Hertog Jan in Arcen. Nadat iedereen weer terug was op de accommodatie organiseerde Marco een toepavond die (verdiend)gewonnen werd door Tonny - ik pas - Thielen. Nadat wij op zondag alles netjes hadden opgeruimd vertrokken we terug naar de Hei. Bij 't Turfke stond nog een afsluiting op het programma met de vrouwen en kinderen. Het was een fantastisch weekend mede door een perfecte organisatie door Peter, Erick en Janus. We zijn weer klaar voor een nieuw seizoen!!

Nieuws

Een einde aan een bijzonder seizoen, waar we gelukkig vanaf 26 april tot aan nu nog veel hebben kunnen trainen met onze jeugdleden. Hopelijk blijven de versoepelingen elkaar opvolgen en kunnen we...
Op donderdag 2 juli en donderdag 9 juli zal de kantine van SJVV weer geopend zijn. We vragen iedereen om zich aan de regels van het RIVM te houden.
Vrijdag 12 juni heeft het bestuur tijdens een extra ledenvergadering het plan om de huidige verlichting te vervangen door ledverlichting toegelicht. De ledenvergadering heeft daarbij unaniem...
Om de content van de social media kanalen van onze vereniging te optimaliseren, zijn we op zoek naar een videomaker & -editor. Als videomaker en -editor help je het communicatieteam van SJVV met het...
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Meer nieuws