UITSLAGEN
Datum    Thuis     Uit               Uitslag  
19-mei   Bavos 1     SJVV 1   3-3  
    SJVV 2     RKMSV 4   3-2  
    SJVV 3     NWC 8   10-0  
    SJVV 4     Someren 10   2-4  
    Someren 11     SJVV 5   3-0  
    SNA/MBC'13/EVV VR1     SJVV VR1   2-0  
    SJVV VR3     RKMSV VR2   2-1  
                 
16-mei   Helmondia 3     SJVV 2   0-3  
    SJVV 4     Someren 12   2-0  
                 
12-mei   SJVV 1     Stiphout Vooruit 1   1-6  
    Ysselsteijn 4     SJVV 2   1-0  
    Helmondia 3     SJVV 3   3-0  
    Lierop 3     SJVV 4      
    SJVV 5     NWC 11   2-2  
    SJVV VR1     Venray VR2   1-1  
    Sp. Peel en Maas VR3     SJVV VR3   2-1  
                 
09-mei   SJVV VR3     Baarlo VR2   1-0  
                 
07-mei   SJVV 2     Venray 9   3-2  
                 
05-mei   SJVV 1     RKGSV   2-3  
    SJVV 3     Mierlo Hout 10   2-5  
    SJVV 4     Mierlo Hout 9   2-1  
    Bruheze 5     SJVV 5   2-0  
    Oranje Blauw '15 VR1     SJVV VR1   1-0  
    SJVV VR3     Stiphout Vooruit VR1   2-0  
                 
28-apr   SJVV 5     RKSVO 6   2-3  
    SJVV VR1     SVEB/Sporting VR1   2-1  
                 
25-apr   SJVV 1     Olympia Boys 1   1-1  
    SPV 3     SJVV 4   3-1  
                 
22-apr   Milheezer Boys 1     SJVV 1   6-2  
    SJVV 3     ZSV 6   4-1  
    ZSV 7     SJVV 5   6-1  
    ZSV VR3     SJVV VR3   3-1  
                 
20-apr   Mariahout 1     SJVV 1   5-0  
                 
14-apr   SJVV 1     ELI 1   0-0  
    Lierop 4     SJVV 3   0-0  
    SJVV 5     Liessel 3   1-2  
    SJVV VR1     Bieslo VR1   4-1  
                 
07-apr   PVV 1     SJVV 1   6-0  
    SJVV 2     Fiducia 2   1-1  
    SJVV 3     MULO 3   1-2  
    SJVV 4     Deurne 6   2-2  
    RKSVO 6     SJVV 5   2-1  
    SVEB/Sporting VR1     SJVV VR1   4-1  
    SJVV VR3     FCV Venlo VR2   3-1  
                 
04-apr   ASV '33 1     SJVV 1   1-3  
                 
31-mrt   SJVV 1     PVV 1   0-3  
    Egchel 3     SJVV 2   3-1  
    Mifano 7     SJVV 3   5-3  
    SJVV 4     ZSV 5   2-8  
    Mierlo Hout 6     SJVV 5   6-0  
    Bieslo VR1     SJVV VR1   4-2  
    FCV Venlo VR2     SJVV VR3   2-3  
                 
24-mrt   SJVV 1     Bruheze 1   2-2  
    ONDO 3     SJVV 2   1-1  
    Bavos 4     SJVV 3   4-1  
    SJVV 4     Racing Boys 2   1-2  
    SJVV VR1     MVC '19 VR1   0-1  
    MVC '19 VR2     SJVV VR3   0-2  
                 
17-mrt   SJVV 5     Mifano 9   1-2  
                 
12-mrt   Blauw Geel '38 7     SJVV 2 (beker)   4-1  
                 
10-mrt   Racing Boys 2     SJVV 4   0-0  
                 
24-feb   SJVV 1     Brandevoort 1   2-2  
    SJVV 4     NWC 9   1-4  
    Olympia Boys 3     SJVV 5   3-1  
    SJVV VR1     IVS VR1   3-2  
    Deurne VR1     SJVV VR3   0-3  
                 
17-feb   Mifano 1     SJVV 1   1-2  
    SJVV 2     Grashoek 2   1-4  
    SJVV 3     Bruheze 4   6-3  
    Bruheze 6     SJVV 4   2-0  
    SJVV 5     Mierlo Hout 6   0-1  
    SHH VR1     SJVV VR1   2-1  
    SJVV VR3     Someren/NWC VR4   3-0  
                 
10-feb   Someren 10     SJVV 3   3-4  
                 
20-jan   Bruheze 1     SJVV 1   4-0  
                 
23-dec   SJVV 1     Milheezer Boys 1   1-2  
                 
11-dec   SJVV 2     SV United 3   1-1  
    (SJVV 2 w.n.s. 4-3)            
                 
09-dec   ELI 1     SJVV 1   1-4  
    SJVV 4     SPV 3   2-4  
    SJVV VR3     Bruheze VR2   5-0  
                 
02-dec   Fiducia 2     SJVV 2   2-3  
                 
25-nov   Stiphout Vooruit 1     SJVV 1   5-0  
    SJVV 2     ONDO 3   0-1  
    SJVV 3     Bavos 4   0-0  
    SJVV 5     SSE 4   3-0  
    MVC '19 VR1     SJVV VR1   3-1  
    SJVV VR2     MVC'19  VR2   1-0  
                 
18-nov   SJVV 1     Mariahout 1   1-1  
    Venray 9     SJVV 2   2-1  
    ZSV 6     SJVV 3   1-4  
    Mifano 9     SJVV 5   7-0  
    Baarlo VR2     SJVV VR3   0-5  
                 
11-nov   SJVV 3     Mifano 7   4-2  
    NWC 9     SJVV 4   0-0  
    IVS VR1     SJVV VR1   5-4  
    SJVV VR3     Deurne VR1   5-0  
                 
04-nov   RKGSV 1     SJVV 1   2-1  
    SJVV 2     Ysselsteyn 4   0-5  
    SJVV 3     Helmondia 6   7-1  
    SJVV 4     Lierop 3   1-6  
    NWC 11     SJVV 5   5-3  
    Venday VR2     SJVV VR1   1-4  
    SJVV VR3     Sp. Peel en Maas VR3   1-3  
                 
28-okt   SJVV 1     ASV '33 1   1-0  
    NWC 7     SJVV 2   4-0  
    Mierlo Hout 10     SJVV 3   1-2  
    Mierlo Hout 9     SJVV 4   0-1  
    SJVV 5     Bruheze 5   1-4  
    SJVV VR1     Oranje Blauw '15 VR1   2-2  
    Stiphout Vooruit VR1     SJVV VR3   0-0  
                 
23-okt   SJVV 2     America 2 (beker)   5-3  
                 
21-okt   Brandevoort 1     SJVV 1   3-1  
    SJVV 4     ZSV 6 (beker)   2-6  
    Volharding VR1     SJVV VR1 (beker)   6-1  
                 
14-okt   MVC 1     SJVV 1   2-4  
    SJVV 2     Olympia Boys 2   1-0  
    SJVV 3     HVV 2   8-1  
    SJVV 4     Mifano 8   3-3  
    Neerkandia 4     SJVV 5   3-0  
    SJVV VR3     Koningslust VR1   1-1  
                 
07-okt   SJVV 1     Bavos 1   2-3  
    RKMSV 4     SJVV 2   2-5  
    NWC 8     SJVV 3   0-6  
    Someren 10     SJVV 4   5-2  
    SJVV 5     Someren 11   0-5  
    SJVV VR1     SNA/MBC'13/EVV   0-2  
    RKMSV VR2     SJVV VR3   2-3  
                 
30-sep   SJVV 1     Mifano 1   1-3  
    Grashoek 2     SJVV 2   2-1  
    Bruheze 4     SJVV 3   2-5  
    SJVV 4     Bruheze 6   2-9  
    SJVV VR1     SHH VR1   2-2  
    Someren/NWC VR4     SJVV VR3   3-4  
                 
23-sep   Olympia Boys 1     SJVV 1   1-3  
    SJVV 2     Helmondia 3   2-2  
    SJVV 3     Someren 14   2-0  
    Someren 12     SJVV 4   5-2  
    SJVV 5     ZSV 7   4-4  
    Eindse Boys VR1     SJVV VR1   5-2  
    SJVV VR3     ZSV VR3   5-0  
                 
16-sep   SJVV 1     Fiducia 1   1-0  
(beker)   SJVV 2     Brandevoort 3   2-4  
    NWC 9     SJVV 3   6-1  
    SPV 3     SJVV 4   4-5  
    SJVV 5     ZSV 5   0-7  
    Mifano VR1     SJVV VR1   0-4  
                 
09-sep   SJVV 1 -   ZSV 2   0-3  
(beker)   SJVV 2 -   Mierlo Hout 5   3-1  
    SJVV 3 -   Liessel 3   4-1  
    Racing Boys 2 -   SJVV 5   0-3  
    Someren/NWC VR2 -   SJVV VR1   0-2  
    SJVV VR3 -   America VR1   7-1  
                 
02-sep   Leunen 1 -   SJVV 1   1-0  
(beker)   Helmondia 3 -   SJVV 2   2-3  
    Someren 13 -   SJVV 3   0-12  
    SJVV 4 -   NWC 10   4-0  
    SJVV 5 -   Mifano 6   3-1  
    SJVV VR1 -   RKSVO VR1   3-0  
    Boskant VR1 -   SJVV VR3   5-4  

Nieuws

Zit jij op de basisschool en speel je bij SJVV!? Ga dan mee met het te gek gave jeugdkamp van SJVV. Dit jaar gaan we op kamp in Gemert van zondag 14 juli tm zaterdag 20 juli. Ga jij ook mee!? Een...
Aanstaande zondag is het alweer tijd voor de laatste wedstrijddag van het seizoen. We zullen onder het genot van een hapje en drankje genieten van de muziek én natuurlijk van onze thuisspelende...
Op zondag 9 juni (1e Pinksterdag) wordt voor de 15e keer het in verre omstreken bekende toernooi 'SJVV Mini Masters' gehouden. Er wordt net als in eerdere jaren gespeeld in 5 speelklassen: prestatie,...
Pieter Verbaarschot zal ook volgend seizoen trainer zijn van Dames 1. SJVV en Pieter zijn beide tevreden over de samenwerking en daarmee gaat Pieter zijn vierde seizoen in als trainer van Dames 1....
Het zevende Sportcafé van Deurne zal plaats vinden op vrijdag 24 mei bij SJVV. Leef! Deurne heeft ervoor gezorgd dat er twee gastsprekers langs komen voor een avondvullend programma.
Meer nieuws