Geslaagd jeugd tournooi

29-08-2019
Op Zaterdag 24 September organiseerde SJVV een openingstoernooi van het voetbalseizoen. Na de nodige voorbereidingen werd al snel duidelijk dat we een groot deelnemersveld hadden. Dat is natuurlijk waar je het als organisatie allemaal voor doet. Een verslag...
Op Vrijdag werden de meeste velden en party tenten al opgezet. Maar op zaterdagmorgen moesten we nog een paar keer op en neer rijden naar ZSV omdat we daar de kleine goaltjes wederom mochten lenen. William Janssen was mooi op tijd voor het vervoer en Rob Mennen was ook al vroeg in de weer om ons te helpen bij het sjouwwerk. Dankjewel heren.

Na het harde werk waren we mooi op tijd klaar en kwamen de eerste teams al op ons sportpark aan om zich aan te melden. Met maar liefst 36 teams op het ochtendprogramma en 26 teams in het middagprogramma was het een drukte van jewelste. De wedstrijden stonden onder leiding van vele vrijwilligers. We willen hiervoor Casper, Dimitri, Jorn, Juul, Kim, Rinske, Sven, Tijn, Jip, Jonas, Kay, Lars, Maarten, Milan, Nadieh, Stan, Anthony, Werner, Willy, Pieter, Bastiaan die samen 129 wedstrijden hebben gefloten. Ze kregen op voorhand een korte uitleg van Stan Claassen zodat ze wisten waar ze rekening mee moesten houden.

Door een mooi strak speelschema verliep het programma goed en werden alle wedstrijden op tijd gespeeld. Ook het weer zat mee want het was een warme zonnige dag. In kantine moesten ze achter de bar hard werken om alle klanten te voorzien van eten en drinken. Dankjewel voor de goede service. 's Morgens was het de beurt aan de pupillen die met heel veel plezier op het veld stonden. Er werden flink wat doelpunten gemaakt en of er nu verloren of gewonnen werd was voor vele niet belangrijk. Ze hadden vooral plezier met elkaar.

Ook het middagprogramma verliep op rolletjes. Kortom kunnen we praten over een zeer mooi en geslaagd en sportief toernooi. Mede door de vele complimenten de wij als organisatie kregen vanuit trainers en leiders weten we dat het allemaal goed geregeld was.
Natuurlijk gingen alle deelnemende teams met een mooie beker naar huis en dat is voor de meeste het belangrijkste want een beker maakt blije gezichten.

Daarna werd alles weer netjes opgeruimd en ook dan zie je hoe mooi het is dat andere mensen zonder het te vragen helpen bij het opruimen van de party tenten, legen van de prullenbakken en het opruimen van de kleedlokalen. Nogmaals een groot dankjewel aan alle mensen die ons vandaag hebben geholpen en natuurlijk alle deelnemende teams want het was een geweldige dag.

Tot volgend jaar!  Johan, Ron, Mark en Leonj

Nieuws

Een einde aan een bijzonder seizoen, waar we gelukkig vanaf 26 april tot aan nu nog veel hebben kunnen trainen met onze jeugdleden. Hopelijk blijven de versoepelingen elkaar opvolgen en kunnen we...
Op donderdag 2 juli en donderdag 9 juli zal de kantine van SJVV weer geopend zijn. We vragen iedereen om zich aan de regels van het RIVM te houden.
Vrijdag 12 juni heeft het bestuur tijdens een extra ledenvergadering het plan om de huidige verlichting te vervangen door ledverlichting toegelicht. De ledenvergadering heeft daarbij unaniem...
Om de content van de social media kanalen van onze vereniging te optimaliseren, zijn we op zoek naar een videomaker & -editor. Als videomaker en -editor help je het communicatieteam van SJVV met het...
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Meer nieuws