Pupil van de week zondag 15 september

12-09-2019
Hallo, ik ben Sven van de Kerkhof.

Ik voetbal bij jo8-1 en wij hebben een leuk team. Mijn favoriete club is PSV en de beste speler vind ik Luuk de Jong. Ik vind het heel erg leuk dat ik pupil van de week mag zijn! Ik denk dat SJVV met 4-0 wint van Olympia boys. Heb er zin in en hoop jullie ook te zien tijdens deze wedstrijd.

Groetjes, Sven.

Nieuws

Een einde aan een bijzonder seizoen, waar we gelukkig vanaf 26 april tot aan nu nog veel hebben kunnen trainen met onze jeugdleden. Hopelijk blijven de versoepelingen elkaar opvolgen en kunnen we...
Op donderdag 2 juli en donderdag 9 juli zal de kantine van SJVV weer geopend zijn. We vragen iedereen om zich aan de regels van het RIVM te houden.
Vrijdag 12 juni heeft het bestuur tijdens een extra ledenvergadering het plan om de huidige verlichting te vervangen door ledverlichting toegelicht. De ledenvergadering heeft daarbij unaniem...
Om de content van de social media kanalen van onze vereniging te optimaliseren, zijn we op zoek naar een videomaker & -editor. Als videomaker en -editor help je het communicatieteam van SJVV met het...
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Meer nieuws