Hilbert afgetreden als voorzitter

12-10-2019
Tijdens de jaarvergadering op 11 oktober is Hilbert Kievit, zoals eerder aangekondigd, afgetreden als voorzitter van SJVV. Hilbert heeft de rol van voorzitter 5 jaar vervult en daar werd door Erwin Matheij (vice voorzitter) op een mooie manier bij stilgestaan. Hilbert en zijn vrouw Tinie werden bedankt voor hun jarenlange inzet voor SJVV.
Het gezin van Hilbert en Tinie Kievit kent een jarenlange betrokkenheid bij SJVV, waarbij ook de kinderen zich op verschillende manieren in hebben gezet voor onze vereniging. Hilbert is waarbij het langste actief en heeft in het verleden onder andere de rol van voorzitter van de jeugdcommissie vervult. Maar dat is slechts één van de vele activiteiten waar Hilbert zich voor heeft ingezet. Zoals Erwin het mooi verwoorde kan Hilbert nog terreinknecht worden en achter de bar gaan staan, maar dan heeft hij alle vrijwilligersactiviteiten die je bij SJVV kunt invullen wel gehad. Die ambitie heeft Hilbert overigens niet;-)

Het afgelopen jaar heeft het bestuur diverse personen benaderd om een rol als voorzitter of als bestuurslid in te vullen. Helaas zijn ze daar niet in geslaagd, waardoor de positie van voorzitter vooralsnog vacant blijft. Geïnteresseerden kunnen zich melden bij één van de bestuursleden.     

Nieuws

Een einde aan een bijzonder seizoen, waar we gelukkig vanaf 26 april tot aan nu nog veel hebben kunnen trainen met onze jeugdleden. Hopelijk blijven de versoepelingen elkaar opvolgen en kunnen we...
Op donderdag 2 juli en donderdag 9 juli zal de kantine van SJVV weer geopend zijn. We vragen iedereen om zich aan de regels van het RIVM te houden.
Vrijdag 12 juni heeft het bestuur tijdens een extra ledenvergadering het plan om de huidige verlichting te vervangen door ledverlichting toegelicht. De ledenvergadering heeft daarbij unaniem...
Om de content van de social media kanalen van onze vereniging te optimaliseren, zijn we op zoek naar een videomaker & -editor. Als videomaker en -editor help je het communicatieteam van SJVV met het...
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Meer nieuws