Belavond vriendenloterij voor LED verlichting

10-11-2019
SJVV heeft al lang de wens om de verlichting op onze velden sterk te verbeteren via LED-verlichting. Om een deel van dit geld in te zamelen doen wij mee aan de Samen voor je Club actie van de VriendenLoterij! Op vrijdag 15 november tussen 18.30 uur en 21.30 uur kun je een telefoontje van een van onze leden verwachten met de vraag om mee spelen met de VriendenLoterij voor SJVV. Hel jij ons mee?

Beste SJVV-ers,

SJVV heeft al lang de wens om de verlichting op onze velden sterk te verbeteren, dit zouden we heel graag met LED-verlichting willen realiseren. Hierdoor hebben we straks twee keer zoveel lichtopbrengst op de velden. Met dit project kunnen wij tevens meer dan 50% energie besparen en kunnen de lampen direct aan en uit worden gezet, dus is er geen opwarmtijd meer nodig. Hiervoor is natuurlijk veel geld voor nodig. Om een deel van dit geld in te zamelen doen wij mee aan de Samen voor je Club actie van de VriendenLoterij!

Op vrijdag 15 november tussen 18.30u en 21.30u kun je een telefoontje van een van onze leden verwachten met de vraag om mee spelen met de VriendenLoterij voor SJVV. Als je meespeelt:

· De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze club;
· Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op mooie prijzen.

Tijdens de belactie keert de VriendenLoterij ook nog eens extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht.

Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we de LED-verlichting kunnen realiseren. Help jij ons mee? Mocht je mee willen doen en op vrijdag 15 november niet bereikbaar zijn, laat dit dan even weten via via de link Interesse in deelname Vriendenloterij. Dan nemen wij op een later tijdstip contact met je op.

Met vriendelijke groet,

Namens het bestuur Erwin

Nieuws

Op vrijdag 24 januari wordt voor senioren de SJVV een 'speciale avond' gehouden. Het programma bevat een leuk spelelement. Wil je per sé meer weten, Informeer dan bij een van de leden van de...
Op zondag 5 januari werd de nieuwjaarsreceptie van SJVV gehouden. In een volle kantine blikte Erwin Matheij terug op het afgelopen jaar. 11 jubilarissen werden gehuldigd en Carlo Vullings werd...
Wij nodigen iedereen van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie van SJVV op zondag 5 januari. Voor aanvang van de nieuwjaarsreceptie wordt het snerttoernooi georganiseerd. Iedereen van de JO/MO19,...
Op zondag 19 januari 2020 organiseert SJVV een indoor voetbaltoernooi voor de meiden en dames van SJVV. Dit vindt plaats op het Speedsoccer veld van Ames Deurne. Deelnemen is gratis. Lees verder om...
Willem Aarts stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SJVV. Willem is sinds het seizoen 2018-2019 hoofdtrainer van de heren selectie, na een eerdere termijn als trainer in de periode 2013-2015. De...
Meer nieuws