Uitnodiging nieuwjaarsreceptie en snerttournooi

02-01-2020
Wij nodigen iedereen van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie van SJVV op zondag 5 januari. Voor aanvang van de nieuwjaarsreceptie wordt het snerttoernooi georganiseerd. Iedereen van de JO/MO19, dames, senioren en veteranen kan zich voor dit toernooi opgeven.
Het snerttoernooi wordt gespeeld van 10.30u tot ongeveer 12.30u. Opgeven kan HIER.

De inloop van de nieuwjaarsreceptie is vanaf 13.00u. Voor iedereen staat er overheerlijke soep klaar. Tijdens de nieuwjaarsreceptie worden de jubilarissen (5 x 25jaar, 3 x 40jaar, 2 x 50 jaar en 1x 70 jaar lid) gehuldigd en de SJVV-er van het jaar wordt bekend gemaakt. Tevens zal de trekking van de loterij van de sympathisanten club plaats vinden.

 

Nieuws

Onze jeugd is begonnen met trainen en de basisscholen gaan op 11 mei weer van start. Dat geeft ons hoop dat we ook in 2020 het jeugdkamp kunnen organiseren voor alle basisschoolkinderen die lid zijn...
(LET OP: INMIDDELS VRIJGEGEVEN DOOR GEMEENTE). Ons sportpark vanaf woensdag weer open voor trainingen van onze jeugd onder begeleiding van een trainer!
We merken dat de coronacrisis veel extra werk met zich meebrengt en ondertussen moeten we ons klaarmaken voor het volgend seizoen. Daarnaast hebben we te maken met vrijwilligers die aangeven te gaan...
Om in deze tijden toch weer eens contact te hebben met onze JO10-1 talenten en om te zorgen voor de nodige afwisseling besloten we als leiding om de spelers uit te dagen voor een heuse Challenge. Aan...
De jeugd van SJVV krijgt tijdens deze bijzondere tijd allerlei leuke opdrachten voorgelegd om op die manier leuk samen bezig te zijn. Een van de uitdagingen is om een spreuk te bedenken en/of...
Meer nieuws