Meiden en dames SJVV: indoor voetbaltoernooi (gratis)

23-12-2019
Op zondag 19 januari 2020 organiseert SJVV een indoor voetbaltoernooi voor de meiden en dames van SJVV. Dit vindt plaats op het Speedsoccer veld van Ames Deurne. Deelnemen is gratis. Lees verder om je op te geven!

I
Informatie:

Deelnemen kan vanaf 15 jaar of ouder.
Datum: zondag 19 januari 2020.
Tijdstip: 11:00 tot ongeveer 13:00.
Locatie: Ames Deurne, Energiestraat 1 Deurne

Opgeven kan HIER!  (kan tot en met zondag 12 januari) .


Zorg ervoor dat je rond 10:30 aanwezig bent, zodat de eerste teams ook om 11:00 kunnen starten. Voor eventuele vragen kun je altijd een berichtje sturen naar:
Roxanne Beukelman 06-18712819

 

Nieuws

Onze jeugd is begonnen met trainen en de basisscholen gaan op 11 mei weer van start. Dat geeft ons hoop dat we ook in 2020 het jeugdkamp kunnen organiseren voor alle basisschoolkinderen die lid zijn...
(LET OP: INMIDDELS VRIJGEGEVEN DOOR GEMEENTE). Ons sportpark vanaf woensdag weer open voor trainingen van onze jeugd onder begeleiding van een trainer!
We merken dat de coronacrisis veel extra werk met zich meebrengt en ondertussen moeten we ons klaarmaken voor het volgend seizoen. Daarnaast hebben we te maken met vrijwilligers die aangeven te gaan...
Om in deze tijden toch weer eens contact te hebben met onze JO10-1 talenten en om te zorgen voor de nodige afwisseling besloten we als leiding om de spelers uit te dagen voor een heuse Challenge. Aan...
De jeugd van SJVV krijgt tijdens deze bijzondere tijd allerlei leuke opdrachten voorgelegd om op die manier leuk samen bezig te zijn. Een van de uitdagingen is om een spreuk te bedenken en/of...
Meer nieuws