SJVV jeugd challenges

19-04-2020
De jeugd van SJVV krijgt tijdens deze bijzondere tijd allerlei leuke opdrachten voorgelegd om op die manier leuk samen bezig te zijn. Een van de uitdagingen is om een spreuk te bedenken en/of spandoek te maken dat SJVV op wil hangen in het vangnet bij de rotonde. Op die manier wil SJVV haar maatschappelijke betrokkenheid onderstrepen in deze corona tijd. Stan en Milan hebben al heel goed hun best gedaan (foto).
Dit is een opdracht waar de JO07, JO08, JO09, JO10 en JO11 mee aan de slag is. Jeugdleden van JO13 zijn welkom om ook mee te doen. SJVV wil met zo'n spandoek iedereen een hart onder de riem steken die op wat voor manier dan ook getroffen wordt door het corona virus. En onze jeugd is weer lekker bezig;-)

Top iedereen: SJVV-ers, dat zijn wij allen!

Nieuws

Een einde aan een bijzonder seizoen, waar we gelukkig vanaf 26 april tot aan nu nog veel hebben kunnen trainen met onze jeugdleden. Hopelijk blijven de versoepelingen elkaar opvolgen en kunnen we...
Op donderdag 2 juli en donderdag 9 juli zal de kantine van SJVV weer geopend zijn. We vragen iedereen om zich aan de regels van het RIVM te houden.
Vrijdag 12 juni heeft het bestuur tijdens een extra ledenvergadering het plan om de huidige verlichting te vervangen door ledverlichting toegelicht. De ledenvergadering heeft daarbij unaniem...
Om de content van de social media kanalen van onze vereniging te optimaliseren, zijn we op zoek naar een videomaker & -editor. Als videomaker en -editor help je het communicatieteam van SJVV met het...
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Meer nieuws