Extra Ledenvergadering op 12 juni

31-05-2020
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00 uur in de kantine van SJVV. In verband met de te nemen corona maatregelen is het gewenst dat leden zich vooraf aanmelden. Lees hiervoor verder...
Opgeven voor de ledenvergadering kan HIER.

De kantine is deze avond alleen open voor de vergadering. De bar is gesloten en er worden dus geen drankjes (incl. koffie/thee) consumpties verstrekt. Er wordt rekening gehouden met coronamaatregelen zoals 1,5 meter afstand en maximaal 30 personen. Bij opgaves van > 30 personen zal een extra vergadering worden ingepland.

Tijdens de vergadering is er ruimte voor het stellen van vragen over het plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting.

NB: de vergadering is alleen toegankelijk voor leden van SJVV.

Nieuws

Een einde aan een bijzonder seizoen, waar we gelukkig vanaf 26 april tot aan nu nog veel hebben kunnen trainen met onze jeugdleden. Hopelijk blijven de versoepelingen elkaar opvolgen en kunnen we...
Op donderdag 2 juli en donderdag 9 juli zal de kantine van SJVV weer geopend zijn. We vragen iedereen om zich aan de regels van het RIVM te houden.
Vrijdag 12 juni heeft het bestuur tijdens een extra ledenvergadering het plan om de huidige verlichting te vervangen door ledverlichting toegelicht. De ledenvergadering heeft daarbij unaniem...
Om de content van de social media kanalen van onze vereniging te optimaliseren, zijn we op zoek naar een videomaker & -editor. Als videomaker en -editor help je het communicatieteam van SJVV met het...
Op vrijdag 12 juni vindt er een extra ledenvergadering waarin er door het bestuur een toelichting wordt gegeven op een plan voor aanschaf van nieuwe ledverlichting. De vergadering vangt aan om 20.00...
Meer nieuws