Wedstrijdschema jeugd SJVV
Programma zaterdag 16 maart | |||||||
Team | Aanvang | Thuis-team | Uit-team | ||||
JO7-1 | 10:45 | Veld SPV Vlierden | SJVV JO7-1 | ||||
JO7-2 | 09:30 | Veld SPV Vlierden | SJVV JO7-2 | ||||
JO8-1 | 09:00 | Rood Wit'62 JO8-1 | SJVV JO8-1 | ||||
JO8-2 | 09:30 | SJVV JO8-2 | Deurne JO8-4 | ||||
JO9-1 | 09:30 | SJVV JO9-1 | ZSV JO9-2JM | ||||
JO9-2 | 10:00 | SV Grashoek JO9-1JM | SJVV JO9-2 | ||||
JO9-3 | 09:00 | SV Venray JO9-5 | SJVV JO9-3 | ||||
JO9-4 | 09:30 | SJVV JO9-4 | SV Brandevoort JO9-3 | ||||
JO10-1 | 10:30 | SJVV JO10-1 | ZSV JO10-3JM | ||||
JO10-2 | 11:30 | Olympia Boys JO10-1JM | SJVV JO10-2 | ||||
JO11-1 | 10:15 | Deurne JO11-1 | SJVV JO11-1 | ||||
JO11-2 | 10:30 | SJVV JO11-2 | ZSV JO11-4JM | ||||
MO11-3 | 10:30 | Wittenhorst JO11-3JM | SJVV MO11-3 | ||||
JO12-1 | 10:30 | SJVV JO12-1 | Bruheze JO12-2 | ||||
JO12-2 | 10:30 | SJVV JO12-2 | Best Vooruit JO12-3 | ||||
JO12-3 | 11:00 | MMC Weert JO12-1JM | SJVV JO12-3 | ||||
JO13-1 | 11:45 | SJVV JO13-1 | Sportclub Irene JO13-1 | ||||
JO13-2 | 10:30 | ST DEV-Arcen/RKDSO JO13-1 | SJVV JO13-2 | ||||
JO15-1 | 13:00 | SJVV JO15-1 | RKMSV JO15-1 | ||||
JO15-2 | 13:00 | NWC JO15-4 | SJVV JO15-2 | ||||
JO17-1 | 15:00 | SJVV JO17-1 | Olympia'18 JO17-1 | ||||
MO17-1 | Utgesteld | SV Someren MO17-1 | SJVV MO17-1 | ||||
JO19-1 | Vrij |
Programma zaterdag 23 maart | |||||||
Team | Aanvang | Thuis-team | Uit-team | ||||
JO7-1 | 09:30 | Veld Lierop | SJVV JO7-1 | ||||
JO7-2 | 09:30 | Veld Liessel | SJVV JO7-2 | ||||
JO8-1 | 09:30 | SJVV JO8-1 | NWC JO8-2JM | ||||
JO8-2 | 10:30 | Sparta'25 JO8-2JM | SJVV JO8-2 | ||||
JO9-1 | 09:30 | Mifano JO9-2 | SJVV JO9-1 | ||||
JO9-2 | 09:30 | SJVV JO9-2 | Neerkandia JO9-1 | ||||
JO9-3 | 09:30 | SJVV JO9-3 | SVOC'01 JO9-1 | ||||
JO9-4 | 10:00 | Gemert JO9-4 | SJVV JO9-4 | ||||
JO10-1 | 10:45 | Stiphout Vooruit JO10-2 | SJVV JO10-1 | ||||
JO10-2 | 09:30 | SJVV JO10-2 | SV Brandevoort JO10-1 | ||||
JO11-1 | 10:30 | SJVV JO11-1 | SV Brandevoort JO11-1 | ||||
JO11-2 | Vrij | ||||||
MO11-3 | 10:30 | SJVV MO11-3 | SV Venray JO11-4 | ||||
JO12-1 | 11:30 | Wittenhorst JO12-1 | SJVV JO12-1 | ||||
JO12-2 | 11:30 | RPC JO12-2 | SJVV JO12-2 | ||||
JO12-3 | 11:30 | NWC JO12-3JM | SJVV JO12-3 | ||||
JO13-1 | 12:15 | Blerick JO13-1 | SJVV JO13-1 | ||||
JO13-2 | 13:00 | SJVV JO13-2 | Rood Wit'62 JO13-3 | ||||
JO15-1 | 12:30 | Rood Wit'62 JO15-1 | SJVV JO15-1 | ||||
JO15-2 | 13:00 | SJVV JO15-2 | Merselo JO15-1JM | ||||
JO17-1 | 15:00 | VV Achates JO17-1JM | SJVV JO17-1 | ||||
MO17-1 | 14:30 | SJVV MO17-1 | SV Budel MO17-1 | ||||
JO19-1 | 15:00 | SJVV JO19-1 | SPV JO19-1 |