Leef Sportcafe #7 bij SJVV Deurne!

07-05-2019
Het zevende Sportcafé van Deurne zal plaats vinden op vrijdag 24 mei bij SJVV. Leef! Deurne heeft ervoor gezorgd dat er twee gastsprekers langs komen voor een avondvullend programma.
Inleiding
Irene Walk van Team:FIT zal langskomen om te vertellen over Gezondere Sportkantines en Anneke Postma van Zorg in Deurne komt vertellen over de Coachavond (een gratis kaderopleidingsavond) die door Zorg in Deurne en Leef! Deurne wordt aangeboden aan verenigingen.

Aanbod
Een sportcafé is bedoeld voor iedereen die geïnteresseerd is in het thema van de avond. De thema's zijn voornamelijk gericht op het ondersteunen van de verenigingen binnen Deurne. We proberen de thema's zo goed mogelijk aan te laten sluiten op de wensen en behoeften van alle verenigingen. 

De opzet van het programma op 24 mei zal er als volgt uitzien:

·                  19:00 uur: inloop

·                  19:30 uur: Start en voorstellen

·                  19:45 uur: Gezondere Sportkantine - Irene Walk (Team:FIT)

·                  20:15 uur: Pauze

·                  20:30 uur: Coachavond - Anneke Postma (Zorg in Deurne)

·                  21:00 uur: Tijd voor een borrel

Locatie: Voetbalvereniging SJVV, Vloeieindsedreef 14, 5753 SM Deurne.

Schrijf je in via de site van Leef!Deurne, via:  https://www.leefdeurne.nl/

Nieuws

Onze jeugd is begonnen met trainen en de basisscholen gaan op 11 mei weer van start. Dat geeft ons hoop dat we ook in 2020 het jeugdkamp kunnen organiseren voor alle basisschoolkinderen die lid zijn...
(LET OP: INMIDDELS VRIJGEGEVEN DOOR GEMEENTE). Ons sportpark vanaf woensdag weer open voor trainingen van onze jeugd onder begeleiding van een trainer!
We merken dat de coronacrisis veel extra werk met zich meebrengt en ondertussen moeten we ons klaarmaken voor het volgend seizoen. Daarnaast hebben we te maken met vrijwilligers die aangeven te gaan...
Om in deze tijden toch weer eens contact te hebben met onze JO10-1 talenten en om te zorgen voor de nodige afwisseling besloten we als leiding om de spelers uit te dagen voor een heuse Challenge. Aan...
De jeugd van SJVV krijgt tijdens deze bijzondere tijd allerlei leuke opdrachten voorgelegd om op die manier leuk samen bezig te zijn. Een van de uitdagingen is om een spreuk te bedenken en/of...
Meer nieuws