KADERFEEST op 17 juli

03-07-2021
Het bestuur van SJVV wil graag alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet in het afgelopen bijzondere jaar. Hetzelfde geldt voor alle shirtsponsoren die onze club gesteund hebben. Op zaterdag 17 juli organiseren we daarom weer een kaderfeest. Gezellig buiten op het terras. Met een drankje, barbecue, spelletje en verrassingsact. Het feest start om 16.00 uur en duurt tot 23.00 uur. Graag wel even aanmelden... lees verder.
Het kaderfeest is voor iedereen die zich het afgelopen jaar voor SJVV als vrijwilliger heeft ingezet. Dus ook de jeugdige vrijwilligers die wekelijks als trainer, leider of scheidsrechter optreden. Daarnaast is het kaderfeest voor shirtsponsoren.

Kom jij (en je partner) ook? Meld je dan HIER aan, zodat we hiermee rekening kunnen houden bij het organiseren van het feest. Tot 17 juli!

Bestuur SJVV

Nieuws

Op zaterdag 18 september 2021 vindt op Sportpark De Dreef weer de jaarlijkse verkoopdag van sportartikelen bij SJVV plaats. Op deze dag kan er sportkleding en sporttassen besteld worden van Sportshop...
Na het succes van vorig jaar organiseren we op vrijdag 24 september weer een straatvoetbaltoernooi op de parkeerplaats van SJVV. Hier ontstaat weer een heuse straatvoetbal Arena met luchtkussen en...
Op woensdag 18 augustus bereikte ons het zeer trieste bericht dat op 76-jarige leeftijd ons zeer trouwe lid Martien Kusters is overleden. Martien (op de club beter bekend als Thijs) is ruim 64 jaar...
Zijn jullie ook enthousiast over het nieuwe seizoen? We hebben de teampagina's voor de jeugd al vast in de nieuwe indeling gezet zodat de teampagina's gevuld kunnen worden. Omdat sommige hier al mee...
Op zaterdag 17 juli is Marco van Cuijk gehuldigd met de zilveren ere speld van de KNVB. Marco kreeg uit handen van de KNVB deze dik verdiende waardering voor zijn geweldige inzet voor onze vereniging.
Meer nieuws