Kaderfeestavond SJVV op 14 juni

31-05-2024
Het seizoen 2023-2024 zit er weer bijna op. Graag willen we al onze vrijwiligger en shirtsponsoren bedanken!! Daarvoor nodigen we jullie uit voor onze jaarlijkse kaderfeestavond. Deze is dit jaar op vrijdag 14 juni (Aanvang 18.00 uur) in de kantine van SJVV. Tijdens deze avond willen wij graag al onze vrijwilligers/sponsoren die het hele jaar klaar hebben gestaan voor onze club SJVV in het zonnetje zetten. De avond begint met een heerlijk buffet en uiteraard is er genoeg te drinken. Tussendoor proberen we nog iets gezelligs te regelen.
De avond wordt jullie en jullie partner volledig gratis aangeboden. Het enige wat je even moet doen (wanneer je dat nog niet gedaan hebt), is je hier aan te melden. Hopende jullie in grote getale te mogen begroeten, zodat we er samen een mooi feestje van kunnen maken.
 

Nieuws

Vanwege groot onderhoud aan de velden kunnen we vanaf 10 juni tot aan de start van het nieuwe seizoen niet op de velden.
Tijdens de jeugd profdag van zondag 9 juni zijn leuke foto's gemaakt die op de website geplaatst zijn. Zien? Lees dan verder.
Het waren drukke dagen op Sportpark Den Dreef. Vanaf donderdag 6 juni stonden er verschillende activiteiten op het programma waaronder de kampioensreceptie, een biercantus, het inmiddels regionaal...
Op zaterdag 1 juni is Dick van Goch overleden. Dick kwam uit een echte SJVV familie. Het hele gezin van Goch was SJVV!. Zijn vader en moeder, Bernard en Marie van Goch, waren direct betrokken bij de...
SJVV Dames 1 heeft voor het eerst in de historie de beker weten te winnen ten koste van Schaesberg. Op het neutrale sportpark 'Op den Toren' in Born werden de strafschoppen net iets beter genomen...
Meer nieuws